Srpen 2011

Domácí pleťová maska podle mě

2. srpna 2011 v 23:24 | B.♥ |  Beauty
Pokud chcete mít hebkou a zdravě vypadající pleť tak určitě vyzkoušejte tuhle masku. Tak trochu jsem si jí upravila k lepšímu. Má to být maska na hladkou pleť a má se zkládat z jogurtu a červeného vína, ale já si jí podle sebe trochu vylepšila. Přidala jsem do ní med. Po medu by měla pleť být také hebká a navíc by měl léčit akné.
Tak tady je recept:

Odpoledne s Týnou

2. srpna 2011 v 23:13 | B.♥ |  My diary
Dnešek byl pořádně nabitej. Ráno jsem vztala a mamka mě hned lístečkem na dveřích mého pokoje pověřila žehlením :// - Tuhle činnost fakt nesnášim. Kdyby cokoliv jinýho ale tyjo zrovna tohle. No nějak jsem to přežila... Pak jsem volala Týně jestli někam nezajdem a domluvili jsme se že vyrazíme nakupovat. Jely jsme na Harfu a do Palladia. Ja jsem si koupila jen kosmetickou taštičku nic jinýho. No a po nákupech jsme zašly do mekáče na shake. Pak jsem musela zajet pro něco k babičce a když jsem konečně přijela domů tak mamka řekla: Tady máš další hromadu na žehlení :// No hrůůza! Před 3hodinama jsem to dožehlila a už mám od žehlení doufám dost dlouho pokoj... Teď mám na obličeji svojí domácí masku tak si jí jdu smýt a pak sem na ní napíšu recept a dám sem nějaký fotky ze dneška:)

Puntíkaté tílko bez ramínek a gepardí tílko

1. srpna 2011 v 9:24 | B.♥

Cena: 200Kč (Původně 399Kč)
Obchod: Pull and Bear
Můj dodatek: Koupila jsem si ho nedávno a vlastně jsem na něj přišla úplně náhodou. Zkoušela jsem si jedny šaty a před kabinkou jak se odkládají ty věci které si zkusíte a nechcete je tak tam bylo tohle tílko. Měli ho už poslední, protože bylo ve slevě. A naštěstí to byla velikost S. Tak jsem si ho koupila.


Cena: 299Kč
Obchod: H&M
Můj dodatek: V dětském oddělení už téměř nenakupuji kromě H&M. Mají tam oblečení až do velikosti 170cm. Je to tam levnější a někdy jsou tam opravdu pěkné kousky ;)

Chci letní počasí!

1. srpna 2011 v 2:50 | B.♥ |  My diary
Připadá vám, že je léto? Mně teda ani trochu. Furt jen leje a sluníčko žádný. Měla jsem na srpen tolik plánů, ale už vidím jak polovina z nich kvůli počasí nevyjde. To furt že je globální oteplování, ale já teda nic nevidim. Nechci být zas zítra doma takže někam vyrazim. Ten déšť mi nezkazí náladu! :) No ale uznejte že v tomto počasí se nedá dělat nic jiného než nakupovat a nebo mě ještě napadá jít do kina. No uvidím.